Formacionet: Lazio – Milan

26 shkurt 2019 | 15:32

Sonte nga 21:00 zhvillohet ndeshja gjysmëfinale në Kupën e Italisë në mes Lazios dhe Milanit. Për skuadrën vendas titullar pritet të jetë si zakonisht shqiptari, Thomas Strakosha.

Formacionet e mundshme:

Lazio (4-5-1): Strakosha; Marusiq, Leiva, Acerbi, Luliq; Romulo, Parolo, Badelj, Milinkovic-Saviq, Correa; Immobile.
Milan (4-3-3): Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Laxalt; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Suso, Piatek, Borini.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, në kujtim të 83-vjetorit të…