Formacionet: Lazio-Salzburg

05 prill 2018 | 13:22

Sonte nga ora 21:05 zhvillohet ndeshja e Evropa Ligës, e cila është e veçantë për faktin se luajnë dy lojtarët shqiptarë njëri ndaj tjetrit: Thomas Strakosha (Lazio) dhe Valon Berisha (Salzburg).

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se edhe përkundër…