Formacionet: Leipzig – Atletico

13 gusht 15:47

Ndeshja çerekfinale e Ligës së Kampionëve mes RB Leipzig dhe Atletico Madridi do të zhvillohet sonte në Lisbonë. Këto dy skuadra përballen mes veti për herë të parë.

Formacionet e mundshme:

RB Leipzig (3-4-2-1): Gulacsi; Klostermann, Upamecano, Halstenberg; Mukiele, Laimer, Sabitzer, Angelino; Nkunku, Olmo; Schick.
Atletico Madridi (4-4-2): Oblak; Trippier, Gimenez, Felipe, Lodi; Llorente, Koke, Saul, Carrasco; Felix, Costa.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zyrtarë komunalë nga Drejtoria e Inspekcionit në bashkëpunim me Drejtorinë…