Formacionet startuese: Pritet një ndeshje e hapur ndërmjet Dortmundit dhe PSG-së

18 shkurt 20:02

Një ndeshje fantastike pritet të zhvillohet në Signal Iduna Park ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit.

Skuadra gjermane dhe ajo franceze e zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Duke qenë se këto ekipet bëjnë lojë të hapura pritet që tifozët të shohin një ndeshje mjaft të pëlqyeshme për sy.

Natyrisht që do të shohim edhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Lucien Favre dhe Thomas Tuchel, të cilët i kanë bërë gati njëmbëdhjetëshat startues.

Formacioni startues i Borussia Dortmundit:

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkimi i dy institucionet që kontribuojnë më së shumti në…