Formacionet: Udinese-Milan

04 shkurt 13:13

Në orën 15:00 zhvillohet ndeshja në mes Udineses dhe Milanit në kuadër të Serisë A.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Naser Shala ka treguar se ka synime të mëdha gjatë…