Formacionet zyrtare: Man Utd – Arsenal

05 dhjetor 20:09

Manchester United dhe Arsenal, do të jetë përballja kryesore e javës së 15-të në Premierligë.

Manchester United do ta pret Arsenalin sonte në ‘Old Trafford’ nga ora 21:00.

Skuadrat nga Premierliga kanë publikuar formacionet zyrtare, të cilat mund t’i shikoni më poshtë:

Manchester United:

Arsenal:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Si e kalon kohën në burg aktori i famshëm? Aktori…