Formacionet zyrtare: Portugalia – Koreja Jugore

02 dhjetor 15:06

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes të Portugalisë dhe Koresë Jugore, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe do të jetë e vlefshme për grupin H. Portugalia e ka siguruar kualifikimin, mirëpo fitorja e sotme do t’ia jepte epitetin e liderit të grupit.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe pasi ka përfunduar karrierën me Kombëtaren e Zvicrës, Blerim…