Formacionin e javës në Premier Ligë

24 dhjetor 13:36

Portali i njohur “Goal” ka përzgjedhur ekipin e javës në Premier Ligë.

Manchester City ka më shumë lojtarë në këtë 11-she, plot tre. Ndërkohë, Evertoni ka dy ndërsa ekipet tjera nga një.

Formacioni i javës: Pickford, Aurier, Jagielka, Otamendi, Delph, Coutinho, Allan, Sterling, Gross, Mata dhe Kane.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“AG600 Kunlong”, avioni më i madh amfib i botës nisi…