Françeska Jaçe zbulon trupin bombastik në këto dit të ftohta

21 nëntor 2018 | 14:44

Ndonëse këto ditë mund të themi se ka ardhur vërtet dimri, për shkak të temperaturave të ulëta, duket se kjo gjë nuk ka ndikuar aspak te mjaft vajza të shoëbizz-it.

E megjithatë ka qenë Françeska Jaçe e cila ka “sfiduar” me të vërtetë të ftohtin këto ditë.

Ajo ka publikuar në profilin e saj një fotografi, ku në këto net të ftohta dimri ajo shfaqet e veshur vetëm një bluzë “Large size”, me një dekolte të hapur, e cila tregon se poshtë saj nuk ka veshur sutjena.

Ndërkohë që në pjesën e poshtme, bluza e gjatë nuk na lejon të shikojmë nëse ka veshur të brendshme.

Pamjet e publikuara nga Françeska janë vërtetë të nxehta dhe tejet tunduese.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në buxhetin e vitit 2019-të, vetëm nga likuidimi i mjeteve…