Fytyra e re e “Prince Cafe” shkëlqen në Itali, shikoni foton provokuese

05 korrik 12:01

Ajo është ndër reperet më të pëlqyera në vendin tonë. Përveq talentin në muzikë, Tayna është edhe një ndër femrat më seksi të estradës.

Së fundmi Tayna ndodhet në Itali, ku ka ndarë një foto mjaft provokuese me fansat e saj.

Repeja shihet e veshur me një fustan me ngjyra dhe ishte e fotografuar nga pas. Tayna kështu dukej vërtetë ‘shpërthyese’.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dje ishte 92-vjetori i vdekjes së heroinës Shotë Galica. Për…