George Clooney dhe Amal në kërkim të fëmijës së tretë

25 janar 11:27

Pas dy fëmijëve binjakë Ella dhe Alexander, të cilët erdhën në jetë më 6 qershor të vitit 2007, George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal mendojnë për fëmijën e tretë. Mediet amerikane shkruajnë se këtë herë çifti po mendon të adoptojë një fëmijë.

Duket se vendimi tashmë është marrë dhe se Amal, mezi pret të ketë një vajzë tjetër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas dy fëmijëve binjakë Ella dhe Alexander, të cilët erdhën…