Georgina ‘fluturon’ për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos

14 gusht 2019 | 15:37

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, “Yamamay” ka përzgjedhur modeluesen argjentinase për të reklamuar linjën e re.

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj dhe një fizik për t’u pasur zili.

Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar lumë, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ishulli i Goli Otok-ut në Detin Adriatik, i njohur gjithashtu…