Gigi Hadidi mahnit në fotosesionin e fundit (Foto)

03 qershor 2018 | 13:27

Modeluesja më e kërkuar nga të gjithë disenjatorët, edhe një herë ka treguar se e meriton epitetin e supermodelueses.

Gigi Hadidi ka realizuar një set fotografish në rrugët e Nju Jorkut. Ajo ishte e veshur me një fustan me pika dhe çizme.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në bregdetin lindor të Turqisë janë fundosur nëntë refugjatë duke…