Gigi Hadidi sjell tendencat dimërore

09 janar 10:52

Gigi Hadid ka preferuar të veshë rroba të trasha dhe të zeza në një ditë të ftohtë në Nju Jork, ku termometri shënon disa gradë minus.

Për të mos ndjerë temperaturat e ulëta, tipike të stinës së dimrit, Gigi Hadid gjithashtu ka veshur edhe një xhup të bardhë me pellush të madh. Me këtë veshje me mjaft stil, Gigi ka preferuar që flokët e saj biondë t’i lidhë bisht.

Ky stil i supermodelueses pritet të shndërrohet në tendencë mode për miliona vajza në mbarë botën.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për të gjithë fansat e saj këngëtarja shqiptare Dua Lipa…