Gjendet 15-vjeçarja shqiptare, e shpallur e zhdukur në Gjermani

18 shtator 2023 | 08:45

15-vjeçarja shqiptare Rahmone Jusufi ishte shpallur e zhdukur nga familjarët.

Për gjetjen e saj ishte mobilizuar edhe policia.

Pas gjashtë ditësh, raportohet se ajo është gjetur.

Të afërmit përmes rrjeteve sociale kanë njoftuar se adoleshentja është kthyer në shtëpi dhe është shëndosh e mirë.

Ata shprehën falënderime për njerëzit që u angazhuan për të ofruar ndihmë.

Moni

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia amerikane e hapësirës NASA ka njoftuar se ka emëruar…