Gjendet e vdekur një femër që ishte raportuar si e zhdukur në Zubin Potok

24 tetor 14:23

Viktima femër nga fshati Jasevik i Poshtëm i Zubin Potokut, raportuar si person i zhdukur, është gjetur pa shenja jete, nga njësitet policore dhe zjarrfikësit, në afërsi të pendës së vogël të lumit Ibër.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës iu dorëzohet familjarëve për ceremoni mortore. /kp

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, ka thënë se bashkë me…