Gjendet i pajetë brenda një kanali një person në Shqipëri

30 maj 2024 | 13:05

Një i moshuar është gjetur pa shenja jete në Leskovik të Korçës. Prej dy ditësh, i moshuari rreth 76 vjeçar kishte humbur kontaktet me familjen.

Sipas informacioneve ai ka folur me djalin e tij duke i thënë që do të shkonte tek stani që kishin afër banesës. Të nesërmen në mëngjes, djali nuk e ka gjetur ndërsa menjëherë janë vënë në lëvizje patrullat e policisë

Fatkeqësisht, i moshuari me iniciale L.C. u gjet këtë të enjte, i pajetë, në një kanal afër stanit. Në trup nuk i janë konstatuar shenja dhune, ndërsa raportohet se vuante nga skleroza dhe problemet me zemrën. Trupi do të transportohet drejt morgut për zbardhjen e plotë të shkaqeve të vdekjes, shkruan EuroNews.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja shqiptare që jeton në Amerikë, Enisa Nikaj, është nderuar…