Gjendet i vdekur një person në Gjilan

03 korrik 2023 | 11:29

Një person është gjetur pa shenja jete dje në Gjilan.

Në raportin e policisë është thënë se lidhur me rastin në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe njësiti i emergjencës ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i personit në fjalë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është mbajtur Festivali Folklorik Kombëtar në Gjirokastër, ku kanë përformuar…