Gjermania barazon rezultatin ndaj Spanjës (video)

27 nëntor 21:45

Gjermania ka arritur që të gjejë golin e barazimit ndaj Spanjës, 1-1. Në minutën e 83-të, Musiala depërton mirë në zonë, atje ku shoku i ekipit Fullkrug i rrëmben topin dhe me një goditje të fortë arrin ta dërgojë topin në trekëndësh.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka rrëfyer këtë herë në…