Gjiganti italian interesohet për Mustafin

22 maj 13:43

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi mund të largohet nga klubi anglez në afatin kalimtar të verës.

Mbrojtësi shqiptar ishte kritikuar shumë nga tifozët e Arsenalit dhe duket se ai do të rikthehet në Serie A. Sipas raportimeve të medieve, Milani është skuadra që po interesohet për Mustafin, kurse shuma që do të ofroj është 10 milionë euro.

(V.Z / Epoka e re)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA) presin që Serbia të…