Gjyqtari bëhet gaz i botës, urinon në mes të fushës (Video)

12 mars 2021 | 15:37

Një situatë e pazakontë u regjistrua në kampionatin brazilian të futbollit me Goiasit dhe Boavistës, ku protagonist ishte gjyqtari kryesor.

Gjyqtari Denis Da Silva Ribeiro Serafim urinon pa problem me tuta veshur në mes të fushës para nisjes së një ndeshje.

Veprimi është bërë viral në rrjetet sociale, teksa sfida përfundoi me rezultatin 3-1 në favor të Goiasit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
NË KUADËR TË EHF EURO 2022 DIREKT NË ART MOTION!…