Grabitet vodka që kushton 1.3 milion dollarë

05 janar 2018 | 10:42

Policia e Kopenhagenit ka bërë me dije se në lokalin ‘Cafe 33’ është vjedhur një shishe vodkë aspak e zakonshme.

Shishja, për krijimin e së cilës janë përdorur 3 kg ari dhe tre të tjera argjend, kushton 1.3 milion euro. Pronari i lokalit shpreson se shishja e vodkës do t’i kthehet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një 60-vjeçar australian ka mbuluar të gjithë trupin, përfshirë edhe…