Grida Duma lë mandatin e deputetes për të nisur një emision në televizion?

07 nëntor 16:40

Prej kohësh në rrjetet e saj sociale ku është edhe mjaft e ndjekur, shohim që Grida Duma po distancon gjithmonë e më shumë temat politike, fushatat dhe thirrjen e ndjekësve drejt partisë së saj.

E gjithë kjo duket se nuk është e rastësishme, pasi mësohet se Grida Duma do të lërë mandatin e deputetes për t’ju futur televizionit dhe moderimit.

Deputetja demokrate do të nis një emision të sajin, bën me dije gazeta “Tema” dhe do shfaqet në ekran dy herë në javë.

Duket se Grida ka nisur edhe me përgatitjet për të arritur standardet që moderatoret kanë vendosur në televizionin shqiptar pasi vetëm pak ditë më parë bëri bujë në rrjet për fryrjen e buzëve dhe mollëzave, që nuk kaloi pa u vënë re ndjeshëm te ndjekësit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Interi do të përballet me Porton në fazën e 16-të…