Gripshi: Fitojmë edhe në Ishujt Faroe

05 gusht 12:22

Nazmi Gripshi ishte autori i golit të parë për Ballkanin në ndeshjen e rrethit të tretë të Ligës së Konferencës, derisa kampionia e Kosovës shënoi fitore me rezultat 3-2. Gripshi ka bërë me dije se janë të kënaqur me fitoren në shtëpi dhe do të kërkojnë fitore edhe në ndeshjen e kthimit në Ishujt Faroe.

“Ne do të shkojmë atje për të fituar. Për momentin të gjithë si ekip jemi të kënaqur edhe unë jam i lumtur që kam shënuar. Përballë kishim një skuadër profesionale dhe shpresojmë që ta fitojmë edhe atë ndeshjen tjetër”, ka thënë Gripshi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish missi shqiptar, Almeda Abazi, e cila prej vitesh është…