Gruaja e Bucit thotë se babai i saj theu televizorin kur e pa dorën e tij në vithet e Santianës

01 dhjetor 2023 | 23:46

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, është futur befasisht gruaja e Bucit, Verona.

Në momentin e hyrjes së gruas së Bucit, banorët ishin të urdhëruar të qëndronin të ngrirë, derisa ajo ka sfiluar pranë banorëve me fokus burrin e saj dhe Santianën.

Ajo e ka marrë Bucin në dhomën e sekreteve, derisa biseda ka nisur me disa mendime të theksuara.

“Babai e ka thy një televizor”, ka thënë ajo duke iu referuar lojës së Bucit në BBVK.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Detajet e para të natës tragjike së 29 nëntorit ku…