Gruaja e James Jordanit nuk është e kënaqur me dukjen e tij

11 mars 2019 | 11:46

Balerini James Jordan ka thënë se gruaja e tij nuk është e kënaqur me dukjen e tij pasi ai, sipas saj, ka humbur shumë peshë.

Sipas “Indenpendent.ie”, gruaja e tij ka thënë se balerini ka humbur 15 kilogramë dhe se asaj i duket se atij i ka mbetur vetëm lëkura dhe kockat.

Image result for Gruaja e James Jordanit nuk është e kënaqur me dukjen e tij

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rrëzimi i aeroplanit me pasagjerë i linjës ajrore, “Ethiopian Airlines”,…