Gruaja e Përparim Ramës: Familja jonë gjithmonë do të jetë në dispozicion për Prishtinën

14 nëntor 09:26

Bashkëshortja e Përparim Ramës, Kristale Rama, pasi ka votuar në Fakultetin Ekonomik, tha se është krenare për burrin e saj, raporton Ekonomia Online.

Madje ajo tha se familja e tyre do të jenë në dispozicion për Prishtinën gjithmonë.

“Jam krenare për Përparimin, e dua Prishtinën dhe familja jonë të jetë në dispozicion për Prishtinën gjithmonë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person është gjetur pa shenja jete i shtrirë në…