Gruaja ngecën në ashensor gjatë gjithë fundjavës

30 janar 10:33

Një grua është shpëtuar pasi kaloi fundjavën e bllokuar në ashensorin e punëdhënësit të saj miliarder. Marites Fortaliza hyri në ashensorin në lagjen Manhattan në pronësi të bankierit të investimeve Warren Stephens të premten në mbrëmje.

Zjarrfikësit iu përgjigjën thirrjes së urgjencës të hënën në orën lokale 10:00 dhe hapën ashensorin me forcë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah…