Gwyneth dhe Brad festojnë njëvjetorin e martesës

01 tetor 2019 | 11:10

Ka qenë një vit shumë i mirë për Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk. 47-vjeçarja, fituese e Oscarit, ka postuar në “Instagram” një selfie me burrin e vet 48-vjeçar, për nder të përvjetorit të tyre të parë të martesës.

“Viti i parë, i përfunduar”, ka shkruar ajo nën fotografinë ku çifti shihet duke buzëqeshur, ndërsa shijuan një shëtitje përgjatë plazhit në Long Island. Gwyneth dhe Brad u martuan në shtatorin e kaluar në një ceremoni në East Hampton, Nju Jork, pas katër vjetësh në lidhje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Disa artistë të rinj kanë arritur të hyjnë brenda pak…