Hadid dhe Jenner bashkë edhe në Kanë

13 maj 21:21

Bella Hadid dhe Kendall Jenner mbajnë duart së bashku dhe gati sa nuk puthen në një paraqitje në festivalin e filmit që po mbahet në Kanë.

Ato janë modele të njohura dhe miket më të mira në jetën reale, transmeton Ksp.

Bella dhe Kendall ishin pjesë e një feste në plazhin Magnum Beach.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, tha të dielën se…