Hailey dhe Justin shtyjnë ceremoninë e dasmës

11 janar 12:59

Çifti Bieber ka qenë duke e planifikuar ceremoninë e dasmës ku të pranishëm do të ishin familjet dhe miqtë e tyre më të afërt, që në shtator kur nënshkruan dokumentet e martesës.

Madje pati disa fjalë që thoshin se do të zhvillohej në fillim të janarit, por ata ende nuk janë gati për të qëndruar përpara priftit e t’i shkëmbejnë unazat.

Burime të afërta me ta zbulojnë se Justin dhe Haily duan ta bëjnë ceremoninë sa më shpejt, por nuk kanë mundur ta organizojnë pasi njerëzit e afërt me ta janë shumë të zënë dhe nuk kanë mundur të gjejnë një datë kur të gjithë mund të vijnë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi amerikan Future ka paralajmëruar publikimin e albumit të tij.…