Hajnat vjedhin 4 mijë euro në një shtëpi në Rahovec

03 dhjetor 11:00

Policia e Kosovës ka njoftuar se disa persona në fshatin Qifllak të Momunës së Rahovecit, kanë hyrë me forcë në një shtëpi.

Me këtë rast, ata kanë arritur t’i marrin 4 mijë euro dhe stoli në vlerë prej 3 mijë eurosh.

 

Rasti është duke u hetuar nga ana e njësiteve përkatëse të policisë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj të…