Hajrizaj largohet nga Dukagjini, rikthehet te Onixi

16 janar 14:38

Portieri Valmir Hajrizaj është larguar nga skuadra e Dukagjinit të Klinës.

Portieri në fjalë ka vendosur të rikthehet në skuadrën e Onixit që po ashtu bënë gara në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

Vendin e Hajrizajt në skuadrën e Dukagjinit pritet ta zë ish-portieri i Trepçës ’89, Enis Manxholli.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe zëvendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver…