Hani i Elezit mbulohet nga breshëri (Foto)

21 maj 2024 | 19:23

Gjatë ditës së sotme ka pasur reshje të rrëmbyeshme shiu dhe breshëri në disa komuna të vendit. Ndër komunat më të prekura ishte ajo e Hanit të Elezit.

Nga fotografitë e publikuara në rrjetet sociale shihen rrugë të mbuluara nga breshëri në këtë komunë.

Pamje:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Emisari i posaçëm i ish-Presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard…