Haradinaj: Kurti me vendimin e 100 eurove ka paraparë kohën e zgjedhjeve të reja

12 prill 22:42

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se pakoja e re ekonomike e Qeverisë Kurti për 100 euro shtesë për muajin prill, për të gjithë pensionmarrësit, për punetorët e sektorit privat, ata publik dhe për studentët, është sinjal për zgjedhje të reja në vend

“100 eurot e sotme japin sinjal për zgjedhje të reja. Kurti dhe ekipa e tij e kanë paraparë kohën e zgjedhjeve”, ka thënë Haradinaj në një intervistë për RTV21.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Chelsea ka përmbysur gjithçka ndaj Real Madridit në ndeshjen e…