Haradinaj me video interesante për fund vit: S’kemi me u ndal e as s’kemi me u dorëzu!

30 dhjetor 2018 | 12:45

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj me rastin e fundvitit ka realizuar një video krejtësisht më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim.

Ai përmend radhazi vendimet dhe të arriturat që ka marrë gjatë këtij viti së bashku me kabinetin e tij qeveritar.

Gëzuar 2019

Gepostet von Ramush Haradinaj am Sonntag, 30. Dezember 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se në…