Haradinaj pret në takim kryetarin dhe nënkryetarin e Listës Serbe

12 korrik 17:32

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar të enjten një takim pune me kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojcic.

Zyra për informim e Qeverisë së Kosovës ka njoftuar se në këtë takim është diskutuar për situatën e përgjithshme në vend, me theks të veçantë për aspektet e sigurisë si dhe zhvillimit ekonomik e social.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj, i shoqëruar nga ministri i Arsimit Shyqiri…