Haradinaj ua kërkon votën për president të gjitha partive (Video)

20 janar 14:08

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka publikuar një video në të cilën u është drejtuar partive politike që të bëhen të gjitha së bashku për Kosovën.

Në zgjedhjet e ardhshme që do të mbahen me 14 shkurt, AAK-ja, ka prezantuar planin e tyre qeverisës, por kryetari Haradinaj ka kërkuar mbështetjen e të gjitha partive politike që të bëhen së bashku dhe të votojnë atë për president.

Haradinaj gjithashtu ditë më parë përmes një video të publikuar ka ftuar kundër kandidaten e tij për presidente, Vjosa Osmanin.

Linku i videos:

https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/videos/254316146052740

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjashtë fëmijë kanë përfunduar të mërkurën në spital pas rrjedhjes…