Haxhaj konfirmon ndarjen me Besën

13 gusht 16:37

Futbollisti Adnan Haxhaj ka konfirmuar se me nuk do të jetë më pjesë e Besës së Pejës.

“Objektivi me Besën u arrit duke e inkuadruar në Superligë aty ku e meriton. Faleminderit të gjithëve që arritëm objektivat e klubit së bashku dhe iu dëshiroj suksese në vazhdim. Kurse, unë do të iu njoftoj shumë shpejt për skuadrën time të re”, ka thënë Haxhaj.

Ky i fundit më parë ka bartur fanellat e skuadrave si Prishtina, Liria,  Drenica, Llapi, Vllaznia e Shkodrës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Djali i presidentit  Hashim Thaçi, Endriti është aksidentuar sot me…