Heidi Baci pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

02 prill 2024 | 11:31

Banorja e shtëpisë Heidi Baci ka pasur mundësinë ta lërë shtëpinë sot (e hënë), për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”, surprizë që e fitoi pas shtypjes së pulsantit.

E pyetur nga moderatorja se a beson në dashurinë e Romeos, Heidi u përgjigj: “E besoj, se ndryshe nuk do të isha martuar edhe siç e thashë, ne e kurorëzuam atë, është ndjesia jonë e vërtetë, është e bukur”.

E bërtitura të bën mirë për shëndetin, por si?Khloe Kardashian shfaqet flokëkuqe për koleksionin veror të “Fabletics”Rekord i ri, shkencëtarët jugkorean mbajtën temperaturën prej 100 milionë gradë Celsius…Tetë të vdekur në një aksident në aksin “Këlcyrë-Përmet”Qorrolli fajëson institucionet e pavarura për ngadalësimin e reformës në drejtësi

“Aq e bukur sa do të ishe gati të jetoje me prindërit e Romeos” – ishte pyetja e rashës për Heidin.

“Këtë jo” – përgjigjet Heidi, duke i bërë të gjithë të pranishmit për të qeshur.

Më tutje banorja vazhdoi: “Jo dhe faktikisht e kam thënë, është simbolike, dasmë në Big Brother, është e bukur, por janë ca gjëra që duhet parë edhe jashtë”.

“Jeta ime është shumë ndryshe, unë kam ardhur në një ambient tjetër nga Italia dhe ca gjëra duhet parë edhe jashtë. Por ne nuk luajmë, dhe nuk luajmë me publikun, nuk tallemi me publikun.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në 25-vjetorin e masakrave të kryera nga forcat e armatosura…