Heidi Klum është martuar dhe nuk ka treguar

14 korrik 15:26

Heidi Klum dhe Tom Kaulitz i kanë dhënë fund beqarisë.

“People magazine” ka raportuar se supermodeluesja 45-vjeçare dhe muzikanti 29-vjeçar janë martuar në shkurt, vetëm 2 dy muaj pasi Kaulitzi i ka propozuar Klumit.

Por kjo nuk është martesa e parë për të dy.

Klum ishte martuar me aktorin Ric Pipino nga viti 1997 deri në vitin 2002 dhe më pas me muzikantin Seal nga viti 2005 deri në vitin 2014.

Ndërsa, Kaulitzi ishte martuar me modeluesen Ria Sommerfeld nga viti 2015 në 2018.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari,…