Heidi Klumi publikon fotografinë e parë nga dasma

07 gusht 2019 | 11:28

Heidi Klum dhe Tom Kaulitz e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në një ceremoni shumë romantike në Capri të Italisë të shtunën. Supermodeluesja 46-vjeçare ka ndarë me fansat e saj një fotografi nga dasma e tyre e mrekullueshme. “Ne e bëmë. Zonja dhe zotëri Kaulitz”, ka shkruar Klum në fotografinë ku çifti shihet duke u puthur me pasion të cilën e ka shoqëruar me shumë zemra.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person ka mbetur i vdekur dhe një i plagosur…