Historia e vajzës që ngriti në këmbë jurinë e “The Voice” (Video)

27 janar 2018 | 20:03

Quhet Danjela është 13 vjeçare dhe jeton në Kukës të Shqipërisë.

Ajo jeton në kushte jo të mira me prindërit, motrat dhe vëllain e saj të vogël, ndërsa ka pasion muzikën. Përveç e talentuar ajo kujdeset edhe për punët e shtëpisë, ndërsa tregon se ndihmon prindërit në punët e shtëpisë.

Danjela e veshur në një fustan të thjeshtë bashkë me familjen e saj u nis për në “The Voice of Albania” për ta realizuar ëndrrën e saj. Ndërsa u paraqit me këngën “Me Ty” të Elvana Gjatës. Zëri i saj bëri që të gjithë anëtarët e jurisë të kthehen për të.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rritje të pagave do të kenë 450 gjykatës, 210 prokurorë…