Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti

30 dhjetor 21:45

Sonte në emisionin “Kojshia Show” i cili është një ndër emisionet më të shikuar në vend ishin mysafirë hoxha Mulla Sadri Zekaj dhe prifti Don Viktor Sopi, ku ndër të tjera hoxha i uroj Krishtelindjet priftit!

Rukujtojmë se ditë më parë gazeta “Epoka e re”, kishte raportuar dhe për vizitën e Zekës në familjën krishtere për nderë të krishtlindjeve.

Mulla Sadri Zekaj shembull i tolerancës fetare në Kosovë

Kurse, për të parë shikone në videon më poshtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fshati Derje është vetëm 40 km larg Tiranës. Në vitin…