Hoxhaj nesër raporton në Komisionin për Punë të Jashtme

29 janar 14:09

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, nesër (e martë) në orën 13:00 do të raportojë para anëtarëve të Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.

Lajmi është bërë me dije nëpërmjet një njoftimi nga Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri në cilësinë e nënkryetares së…