Hysaj kërkohet nga këto skuadra angleze

08 shkurt 13:11

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj mund të luaj nga sezoni i ardhshëm në Premier Ligë.
Forma e mirë e shfaqur më fanellën e Napolit ka ndikuar që Manchester United dhe Arsenali të tregojnë interesim për transferimin e tij në afatin kalimtar të verës.

“Arsenal dhe Manchester United synojnë ta kenë në skuadër gjatë verës mbrojtësin e Napolit, Elseid Hysaj”, ka shkruar faqja “talkSPORT”.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) kanë lëshuar seancën…