“I djathti është pak më i madh se i majti”/ Tayna u përgjigjet gjithë atyre që e pyesin a ka bërë gjoksin

05 mars 2021 | 13:01

Reperja e dashur për publikun, Tayna, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me 1.5 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”. Ajo nuk ka përtuar që t’u kthejë përgjigje pyetjeve të shumta që ata i kanë bërë, të cilat kanë qenë të ndryshme.

Një fans ka qenë shumë kuriozë që të dijë nëse Tayna ka bërë apo jo operacion gjoksin. E ajo i ka kthyer përgjigjen që askush nuk e priste.

Reperja e njohur shprehet se nuk e ka bërë gjoksin, e madhe shton se të djathtin e ka më të madh se të majtin.

“Janë të vërtetë dhe i djathti është pak më i madh se i majti”, i është përgjigjur Tayna, duke hequr të gjitha dyshimet se ajo mund të ketë bërë ndonjë ndërhyrje.

“I djathti është pak më i madh se i majti”/ Tayna u

“I djathti është pak më i madh se i majti”/ Tayna u

“I djathti është pak më i madh se i majti”/ Tayna u

“I djathti është pak më i madh se i majti”/ Tayna u

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bashkëshortja e futbollistit të famshëm, Mauro Icardi, herë pas here…