I fshihej policisë prej 17 vjetësh në një shpellë

02 tetor 2019 | 10:55

Një 69-vjeçar që kishte 17 vjet në arrati pasi kishte dalë nga burgu, kapet më në fund nga policia kineze, e cila ia pa shpellën ku fshihej nëpërmjet dronëve.

Song Jiang, një trafikant qeniesh njerëzore, kishte 17 vjet që fshihej në malet e provincës Junan. Ai ishte dënuar për trafikim grash dhe fëmijësh, por u arratis nga burgu në vitin 2002.

Policia nisi ta kërkojë sërish në fillim të shtatorit, kur mori një informacion se ku mund të gjendej.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e fillimit të vitit akademik 2019/2020 sot mbahet…