I rikthehet kanceri, nëna e Ronaldos ‘lufton për jetën’

10 shkurt 12:53

Mamaja e Cristiano Ronaldos ka zbuluar se po “lufton për jetën” pasi u diagnostikua me kancer. Dolores Aveiro mundi kancerin e gjirit pasi u diagnostikua me sëmundjen në vitin 2007, por kanceri i është rishfaqur.

Në një intervistë për një stacion televiziv në Portugali, nëna e katër fëmijëve tha: “Jam operuar në njërin gji në Madrid, kam bërë kimioterapi dhe po luftoj për jetën”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mamaja e Cristiano Ronaldos ka zbuluar se po “lufton për…