Ibra nuk e sheh si favorite Francën në Botëror

12 qershor 2018 | 15:56

Futbollisti i Los Angelos Galaxy, Zlatan Ibrahimoviq, ka folur për skuadrat favorite në Kupën e Botës, duke e përjashtuar Francën. Tri favoritet kryesore sipas sulmuesi suedez janë: Spanja, Gjermania dhe Brazili.

“Spanja, Gjermania, Brazili dhe padyshim edhe Argjentina. Edhe pse skuadra e drejtuar nga Sampaoli nuk do të jetë mes favoriteve. Padyshim është edhe Suedia. Ka mundur skuadra të rëndësishme në kualifikuese…”, ka thënë Ibra.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bujar Idrizi sot është larguar edhe zyrtarisht nga skuadra e…